E-Dönüşüm uyumluluğu, dijital ortamda verimli bir şekilde fatura oluşturmanıza ve göndermenize olanak tanır. e-Dönüşüm çözümleriyle firmanızdaki manuel iş yükü ve maliyetleriniz azalır. Şirketinizi bugün uyumluluk huzurunu sağlarken sizi yarına hazırlar.

Doğrudan muhasebe programınızdan veya bulut API’miz aracılığıyla bağlanan çözümümüz, ödeme ve tahsilat süreçlerini hızlandırır ve faturalarınızın durumunu anlık takip edebilmenizi sağlayarak verimliliğinizi artırır.

e-Arşiv Fatura çözümü, GİB’in B2C e-fatura regülasyonuna tam uyumludur. Doğrudan muhasebe programınızdan veya bulut API’miz aracılığıyla ERP’nize bağlanan çözümümüz, ödeme ve tahsilat işlemlerinizi daha verimli hale getirmek için tasarlanmıştır.

e-İrsaliye çözümü, GİB’in e-irsaliye regülasyonuna tamamen uygundur. ERP’nize bağlanan çözümümüz, dağıtım ve denetim süreçlerinizi hızlandırmak için tasarlanmıştır.

e-Defter, yevmiye ve kebir defterlerinin ve beratlarının elektronik ortamda oluşturulmasını, imzalanmasını, GİB’e gönderilmesini ve saklanmasını içeren çözümdür.